Zobacz filmową relację – przeżyjmy to jeszcze raz

Zapraszamy na 153 sekundy cybertekowych emocji i dobrej energii! 💚

Koniecznie sprawdźcie, czy uda Wam się odnaleźć siebie na nagraniu, a jeśli nie było Was z nami w tym roku, po prostu zobaczcie, jak wyglądała tegoroczna edycja: prelekcje, warsztaty, networking, wieczorne spotkania, zdjęcia na ściance i w towarzystwie Cyber Beboka-giganta, a także masa konkretnych rozmów o cyberbezpieczeństwie OT/ICS 🔥

Klasycznie – przeżyjmy to jeszcze raz! 🎥

 

Przewijanie do góry