Cybertek 2024

CyberTek Tech Festival 2024 is coming! Zyskaj świeże spojrzenie na cyberbezpieczeństwo OT/ICS

Muzeum Śląskie w Katowicach, 14-16 maja 2024 r. – zapamiętaj to miejsce i datę, bo już wtedy serce Śląska nabierze prawdziwie cybernetycznego brzmienia. Druga edycja CyberTek Tech Festival zbliża się wielkimi krokami, niosąc za sobą jeszcze więcej wiedzy, praktyki i okazji do networkingu.

Wierzymy, że jedynie ciągłe podnoszenie kompetencji technicznych, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz ulepszanie współpracy między organizacjami może pomóc nam w błyskawicznym skutecznym reagowaniu na zagrożenia i lepszej integracji środowiska związanego z bezpieczeństwem polskiej infrastruktury krytycznej.

Właśnie dlatego powstał CyberTek Tech Festival – jedyna tego typu konferencja w Polsce, która gromadzi specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa, liderów branży i guru OT/ICS z całego świata. Wszystko po to, by dzielić się wiedzą, doświadczeniem i móc skonfrontować poglądy, zyskując zupełnie świeże spojrzenie na kwestie cyberbezpieczeństwa.

CALL FOR PAPERS:

Chcesz podzielić się wiedzą, prezentując się przed gronem specjalistów w Twojej branży? Zostań prelegentem. Wyślij swoje zgłoszenie do 30 marca 2024 r. –  www.cybertek.com.pl/cfp.

BILETY:

Kup bilet na CyberTek’24 do 15 marca 2024 r. w niższej cenie! Tylko w tej turze biletów korzystasz podwójnie – kupisz wejściówkę taniej i zapewnisz sobie miejsce noclegowe w dogodnej odległości i cenie, razem z biletem na festiwal – https://tiny.pl/c8hv4.

SZCZEGÓŁY KONFERENCJI:

Odwiedź oficjalną stronę CyberTek Tech Festival i poznaj szczegóły naszego wydarzenia. Strona aktualizowana jest na bieżąco, abyś zawsze miał dostęp do najświeższych informacji.

#EnjoyTheCyber

Scroll to Top