Cybertek 2024

Kontakt

Masz wątpliwości? Od tego jesteśmy by je rozwiać!

 

Justyna Budner - Marciniak
Festival Manager
+48 784 439 096 justyna.budner@tekniska.pl
Aleksandra Latocha
Festival Manager
+48 608 688 899 aleksandra.latocha@tekniska.pl
Cyber Bebok
Festival Hero
konferencja@cybertek.com.pl
telefon zgubił 😉

CyberBebok jest maskotką i bohaterem CyberTek Tech Festival  Łączy ślaskie tradycje beboków z nowoczesnymi zagadnieniami cyber. Uroczy i zielony, z zawadiackim uśmiechem jest bardzo pomocny, choć czasami psoci (jak to chochlik).

W naszych materiałach m.in. określa poziom trudności danej prelekcji/warsztatu, dzięki czemu każdy uczestnik może wybrać coś dla siebie pośród poziomów wtajemniczenia i bogactwa agendy. Na wydarzeniu wskazuje drogę na miejsca prelekcji. Liczymy, że go polubicie, tak jak my i że wywoła usmiech na Waszych twarzach.

Behind the scenes

Organizatorem CyberTek Tech Festival jest Tekniska Polska Sp. z o.o. .

Świat OT to nasza codzienność. Od ponad 20 lat dostarczamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania i know-how w obszarze sieci przemysłowych OT/ICS i ich cyberbezpieczeństwa.

Impulsem do organizacji konferencji CyberTek była potrzeba stworzenia platformy wymiany kompetencji z obszaru cyberbezpieczeństwa na terenie południowej Polski – chcieliśmy zorganizować konferencję, w której sami chcielibyśmy wziąć udział. Z czasem impreza nabrała skali nie tylko krajowej, ale i międzynarodowej, dzięki zaproszonym gościom i prelegentom z różnych zakątków świata. Cieszymy się, że wszystkim zainteresowanym przyświeca hasło: „Enjoy the cyber!”.

Naszą ambicją jest budowa silnej społeczności specjalistów cyberbezpieczeństwa systemów przemysłowych, której podstawami będą wzajemne wsparcie i wymiana doświadczeń.

Zuzanna Wieczorek

Mastermind konferencji i CEO Tekniska

Napisz do nas


Scroll to Top