Cybertek 2024

Kontakt

Masz wątpliwości? Od tego jesteśmy, by je rozwiać!

 

Aleksandra Latocha
Festival Manager
+48 608 688 899 aleksandra.latocha@tekniska.pl


Dużo mówi, ale potrafi też słuchać. Nic nie umknie w jej kajeciku, panuje nad danymi wydarzenia w sieci i nie tylko.
Justyna Budner - Marciniak
Festival Manager
justyna.budner@tekniska.pl


Siła twórcza wydarzenia, rozwiąże Twoje problemy, o których nawet nie masz pojęcia, i to w stylu, który nie sposób zrozumieć.
Justyna Śnieżek
Festival Manager
+48532966977 justyna.sniezek@tekniska.pl
Cyber Bebok
Festival Hero
konferencja@cybertek.com.pl
telefon zgubił 😉
Cyber Bebok jest maskotką i bohaterem CyberTek Tech Festival.  Łączy ślaskie tradycje beboków z nowoczesnymi zagadnieniami cyber. Uroczy i zielony, z zawadiackim uśmiechem, jest bardzo pomocny, choć czas
Behind the scenes

Organizatorem CyberTek Tech Festival jest Tekniska Polska Sp. z o.o. .

Świat OT to nasza codzienność. Od ponad 20 lat dostarczamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania i know-how w obszarze sieci przemysłowych OT/ICS i ich cyberbezpieczeństwa.

Impulsem do organizacji konferencji CyberTek była potrzeba stworzenia platformy wymiany kompetencji z obszaru cyberbezpieczeństwa na terenie południowej Polski – chcieliśmy zorganizować konferencję, w której sami chcielibyśmy wziąć udział. Z czasem impreza nabrała skali nie tylko krajowej, ale i międzynarodowej, dzięki zaproszonym gościom i prelegentom z różnych zakątków świata. Cieszymy się, że wszystkim zainteresowanym przyświeca hasło: „Enjoy the cyber!”.

Naszą ambicją jest budowa silnej społeczności specjalistów cyberbezpieczeństwa systemów przemysłowych, której podstawami będą wzajemne wsparcie i wymiana doświadczeń.

Zuzanna Wieczorek

Mastermind konferencji i CEO Tekniska

Napisz do nas


Scroll to Top