Cybertek 2024

O konferencji

Czym jest CyberTek Tech Festival?

To profesjonalne, międzynarodowe i wyjątkowe wydarzenie budujące społeczność specjalistów w zakresie cyberbezpieczeństwa sieci przemysłowych.

Spotkacie tu międzynarodowe grono prelegentów, konsultantów z różnych sektorów przemysłu, twórców rozwiązań, użytkowników, specjalistów i przedstawicieli świata nauki.

W trakcie konferencji nie zabraknie merytorycznych prelekcji (na bazie case studies) i warsztatów, debat z udziałem specjalistów OT cybersecurity, dyskusji live, pozwalających na zaangażowanie i aktywny udział uczestników oraz wystąpień gości specjalnych z Polski i zagranicy.

W tym roku już po raz trzeci gościmy Was w Katowicach!

O lokalizacji

O sukcesie wydarzenia często decyduje miejsce, w którym zostało ono przygotowane. CyberTek Tech Festival odbędzie się w Muzeum Śląskim w Katowicach – sercu Śląska, poprzemysłowego regionu Polski. Do dyspozycji gości oddajemy 10 sal konferencyjnych i edukacyjnych o zróżnicowanej wielkości. Wysoki standard wyposażenia, designerski wystrój i liczne możliwości aranżacyjne gwarantują sukces każdego wydarzenia organizowanego w Muzeum Śląskim. Przyjedź wcześniej lub zostań dłużej i odwiedź wystawy muzeum:

O Bebokach

BEBOKI to stworzenia pochodzące ze śląskiej demonologii. Zostały wymyślone dawno temu przez śląskich rodziców po to, żeby straszyć nimi dzieci i zmuszać je do posłuszeństwa. Te niepozorne i wielce sympatyczne stworzenia zasługują jednak na pozytywny PR. Już teraz możecie poszukać w Katowicach figurek różnych kuzynów naszego Cyber Beboka. Ich mapę i spis znajdziecie tutaj:

Choć korzenie CyberTek Tech Festival sięgają w głąb śląskiej, przemysłowej ziemi, tak nasze aspiracje lepiej określa wyrażenie „the sky is the limit” 🚀 Dlatego nasz Cyber Bebok ma zielone barwy, jak sieci matrixa i okulary VR, by patrzeć tam, gdzie wzrok zwykłych śmiertelników nie sięga 😉

Nasze hanyskie serca biją w rytmie międzynarodowym w jednym celu – aby zwiększyć poziom cyberbezpieczeństwa w organizacjach, tworząc przy tym silną społeczność #OTWarriors 🛡💚

Bebok
Scroll to Top