Cybertek 2024

Tipy Beboka

Rekomendowany hotel

Uczestnikom festiwalu Cyber Bebok poleca hotel Novotel Katowice Centrum, gdyż jest w odległości krótkiego spaceru od miejsca wydarzenia – Muzeum Śląskiego.

Novotel Katowice Centrum to 4-gwiazdkowy hotel oferujący wysokiej jakości pobyt, jest perfekcyjnie zlokalizowany w samym sercu Katowic przy Spodku, Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz Muzeum Śląskim, w pobliżu dworca kolejowego oraz centrum miasta.

Adres: al. Walentego Roździeńskiego 16, 40-202 Katowice

Dla uczestników konferencji mamy specjalną propozycję – 15% zniżki na zakwaterowanie w hotelu! Aby skorzystać z promocji, wystarczy podać hasło CYBERTEK przy rezerwacji.

Mercure Katowice Centrum

Hotel Mercure Katowice Centrum to nowoczesny obiekt w centrum Katowic, promujący nowoczesność, ekologię i zrównoważony rozwój, widoczny w imponującej roślinnej fasadzie. Zlokalizowany obok Dworca Kolejowego i Autobusowego, zapewnia łatwy dostęp do transportu publicznego, w tym bezpośrednich połączeń na Lotnisko Katowice oraz bliskości atrakcji turystycznych. 

Planując udział w festiwalu Cybertek, skorzystaj ze specjalnej oferty noclegowej w hotelu Mercure! Przy rezerwacji wystarczy podać hasło CYBERTEK, aby otrzymać 20% zniżki od ceny dnia. Noclegi na termin 14-16.05.2024 obejmują śniadanie i są ofertami przedpłaconymi, niepodlegającymi bezkosztowej anulacji. Link ze zniżką 20% będzie aktywny do 07.05.2024, a gwarancję rezerwacji można uzyskać poprzez podanie danych karty kredytowej lub skorzystanie z pro formy lub za pomocą linku do szybkich płatności. Rezerwacje można dokonywać telefonicznie, mailowo lub na dedykowanej stronie internetowej. 

O lokalizacji

O sukcesie wydarzenia często decyduje miejsce, w którym zostało ono przygotowane. CyberTek Tech Festival odbędzie się w Muzeum Śląskim w Katowicach – sercu Śląska, poprzemysłowego regionu Polski. Do dyspozycji gości oddajemy 10 sal konferencyjnych i edukacyjnych o zróżnicowanej wielkości. Wysoki standard wyposażenia, designerski wystrój i liczne możliwości aranżacyjne gwarantują sukces każdego wydarzenia organizowanego w Muzeum Śląskim. Przyjedź wcześniej lub zostań dłużej i odwiedź wystawy muzeum:

O Bebokach

BEBOKI to stworzenia pochodzące ze śląskiej demonologii. Zostały wymyślone dawno temu przez śląskich rodziców po to, żeby straszyć nimi dzieci i zmuszać je do posłuszeństwa. Te niepozorne i wielce sympatyczne stworzenia zasługują jednak na pozytywny PR. Już teraz możecie poszukać w Katowicach figurek różnych kuzynów naszego Cyber Beboka. Ich mapę i spis znajdziecie tutaj:

Choć korzenie CyberTek Tech Festival sięgają w głąb śląskiej, przemysłowej ziemi, tak nasze aspiracje lepiej określa wyrażenie „the sky is the limit” 🚀 Dlatego nasz Cyber Bebok ma zielone barwy, jak sieci matrixa i okulary VR, by patrzeć tam, gdzie wzrok zwykłych śmiertelników nie sięga 😉

Nasze hanyskie serca biją w rytmie międzynarodowym w jednym celu – aby zwiększyć poziom cyberbezpieczeństwa w organizacjach, tworząc przy tym silną społeczność #OTWarriors 🛡💚

Bebok

KUP BILET

OBEJMUJE: KATEGORIE BILETÓW
REGULAR PRO BUSINESS Training: OT/ICS
sec – ICS
Range & Tekniska
Training: Adversary Emulation for OT
Before Party
2024/05/14
Cyber Party
2024/05/15
CyberTek Tech Festival
2024/05/15-16
DOKUP SZKOLENIE:
Training: Adversary Emulation for OT
2024/05/14
Training: Advance OT/ ICS Industrial Security
2024/05/14
Powered by
Scroll to Top