Cybertek 2024

SZKOLENIE – Advance OT/ ICS Industrial Security – 2024/05/14

Wykorzystaj obecność na CTTF’24 na maksa.

Wyjątkowe, zaawansowane szkolenie z elementami hands-on. To intensywny dzień z kawą i lunchem na wzmocnienie sił, fantastycznymi trenerami – praktymai cyberbezpieczeństwa ICS z ICSRange oraz Tekniska. Uwaga: limitowana liczba uczestników.

Before  – Party

Wyjątkowe wydarzenie dla tych, którzy przybyli wcześniej – kameralne grono gości i prelegentów gwarantuje możliwość networkingu na zupełnie innym poziomie. Lista uczestników limitowana do 100-120 osób. Wydarzenie wyłącznie dla posiadaczy biletów PRO.

Cyber Party

To już tradycja, że po całym dniu spotkań i debat organizowanych w ramach CyberTek zapraszamy na Cyber Party i imprezę networkingową.

Na uwagę zasługuje również miejsce wydarzenia – KRÓLESTWO to przestrzeń klubowa zlokalizowana w samym sercu Katowic, przy Rondzie Sztuki. Wejście na imprezę możliwe dla KAŻDEGO posiadacza biletu na CyberTek 2024.

CTF Gameplay –
ThreatGEN Red vs. Blue

Weź udział w ekscytującym Turnieju Red vs. Blue Team podczas CyberTek Tech Festivalu!

Przygotuj się na zanurzenie w świecie strategii cyberbezpieczeństwa z grą ThreatGEN Red vs. Blue – wciągającą grą turową zaprojektowaną dla graczy o różnym poziomie umiejętności. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym zawodowcem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w tej dziedzinie, ta gra jest dla Ciebie!

Scroll to Top